Kurumsal

Tavlı Group, 1989 yılında Alkan Tavlı tarafından Akhisar’da kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana edindiği deneyim ve hizmet anlayışını yeni bir bakış açısıyla buluşturan; Akhisar’da doğup, büyüyüp “Tüm Ege kıyılarında yerel bir marka olma” vizyonu ile yol alan bir gruptur.

Kuruluş temellerinde yer alan temel yeteneklerini ve geleneksel iş yapış biçimlerini, inovatif yöntemlerle geliştiren,  yerel ve uluslararası iş birliklerine devam eden Tavlı Group; daha fazla noktada, daha fazla müşteriye ulaşarak üstün hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir. İnovasyon yeteneklerini geliştirerek firma içi süreçlerde en etkin şekilde kullanmayı başaran Tavlı Group, insana yaptığı yatırım ve insana verdiği hizmet ile tüm iş felsefesinin temeline “insan” unsuru ile değer yaratmayı koymuştur.

Gerçekçi bir vizyon, uygulanabilir misyon, gerçekleştirilebilir hedefler ve kâr odaklı stratejiler ile kendini gerçekleştirmeyi sürdüren Tavlı Group, bu amaçla belirlediği kısa, orta ve uzun vadeli hedeflere ulaşmak için “olmak” yerine “oluşmak”  kavramını  benimseyerek, kendini sürekli yenilemeye adamış dinamik bir iş felsefesi benimsemiştir.

Akaryakıt, Marine servis, Otomotiv, zeytin ve zeytinyağı  alanlarındaki iş faaliyetlerini; gıda, inşaat ve turizm sektörlerindeki yatırımları ile genişletmeye devam eden Tavlı Group, “kalite-güven-kusursuz hizmet-inovasyon” odaklı felsefesiyle değer yaratmayı kendine görev edinmiştir.